شرح ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت

Print Friendly, PDF & Email

کلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌ها چه داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ ثبت‌نام نموده و یا حتی ثبت نام ننموده اند می توانند طبق کد رشته های ذیل در در این دانشگاه اقدام به ثبت نام نمایند.

نام رشته تحصیلی کد رشته
۱ روانشناسی ۳۳۲۸۵
۲ حقوق ۳۲۱۰۶
۳ مدیریت بازرگانی ۳۳۲۸۶
۴ باستان شناسی ۳۲۱۰۵

 

متقاضیان میتوانند با به در دست داشتن مدارک ذیل و با توجه به موارد مربوط از تاریخ ۹۷/۰۷/۱۰ لغایت ۹۷/۱۰/۳۰ به واحد آموزش دانشگاه مراجعه نمایند.

۱- کلیه متقاضیان می‌بایست حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۶/۳۱ دارای مدرک دیپلم کامل متوسطه نظام قدیم (دوره چهارساله) یا پیش‌دانشگاهی و یا کاردانی (فوق دیپلم) بوده باشند.

تبصره: در صورت امکان تشکیل کلاس برای نیمسال دوم سال تحصیلی جاری از سوی مؤسسه مورد تقاضا، آن دسته از داوطلبانی که حداکثر تا تاریخ ۹۷/۱۱/۳۰ موفق به اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی و یا کاردانی گردند، می‌توانند در رشته و یا رشته‌های تحصیلی مربوط متقاضی شوند.

۲- کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌نام بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۲۲۰.۰۰۰ (دویست و بیست هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان سنجش http://www.sanjesh.org اقدام نمایند.

۳- هر داوطلب منحصراً می‌تواند در یک گروه آزمایشی و یک کدرشته محل متقاضی شود. بدیهی است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو کدرشته و یا در دو مؤسسه، اطلاعات وی از بانک اطلاعات پذیرفته‌شدگان یکی از موسسات بر اساس ضوابط این سازمان حذف خواهد شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

۴- داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌ اطلاعات در خصوص کدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند. بدیهی است پس از ثبت، کدرشته محل ثبت شده برای داوطلبان قابل تغییر و یا تعویض نیست.

۵- کلیه متقاضیان «مرد» می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

۶-  پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط در دانشگاه تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان بصورت مشروط خواهد بود.

۷- آن دسته از داوطلبانی که قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون سراسری سال ۱۳۹۷(مرحله شهریور ماه) قرارگرفته‌اند، چنانچه در این مرحله متقاضی ثبت‌نام و ادامه تحصیل باشند و در یکی از مؤسسات ثبت‌نام نمایند، قبولی قبلی آنها در شهریورماه لغو خواهد شد.

مدارک مورد نیاز:

۱- اصل و یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم چهارساله نظام قدیم با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش.
۲- اصل و یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم نظام جدید با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش.
۳- اصل و یا گواهی مدرک پیش‌دانشگاهی با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش.
۴-  گواهی اخذ مدرک کاردانی برای آن دسته از دارندگان مدرک دیپلم نظام جدید که فاقد مدرک پیش‌دانشگاهی می‌باشند.
۵-  اصل شناسنامه و ۳ برگ کپی از صفحات آن.
۶-  اصل کارت ملی و ۳ برگ کپی از آن.
۷-   شش قطعه عکس ۴×۳ تهیه شده در سال جاری.
۸-   مدرک نظام وظیفه برای برادران مشمول.

کلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست به همراه تصویر دیپلم نظام قدیم و یا گواهی پیش‌دانشگاهی خود، به «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» مراجعه و تائیدیه‌ تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصیل خود را درخواست نمایند و رسید آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند.کلیه پذیرفته‌شدگان حتماً نام ‌رشته و مؤسسه آموزش‌عالی محل تحصیل خود را در فرم «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» اعلام نمایند.

واحد آموزش آین دانشگاه برای راهنمایی و هرگونه سوال در مورد ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت با شماره تلفنهای ۳۸۲۰۹۷۴۸ و ۳۸۲۰۹۷۴۹ در خدمت شما خواهد بود ضمن اینکه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۴ برای کلیه امور ثبت نام نیز درخدمت شماست

بدیهی است که با توجه به شروع ترم جدید بهتر است که مراحل ثبت نام را هر چه سریع تر انجام دهند تا در کلاسها حضور پیدا کنند

ممکن است بپسندید...