پذیرش دانشجو بدون آزمون نوبت بهمن ۱۴۰۰

Print Friendly, PDF & Email

براساس مصوبات بیست و هفتمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ موسسه آموزش عالی دارالعلم یزد برای نوبت بهمن ماه۱۴۰۰ اقدام به پذیرش دانشجو بدون آزمون در رشته های حقوق ، روانشناسی ، مدیریت بازرگانی و باستان شناسی در مقطع کارشناسی پیوسته با هر نوع دیپلم و در رشته های حسابداری ، مدیریت دولتی ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت صنعتی و باستان شناسی در مقطع کاردانی به کارشناسی با داشتن هر نوع مدرک کاردانی نموده است
📌داوطلبان عزیز جهت ثبت نام به محل موسسه مراجعه و یا با تلفنهای ۳۸۲۰۹۷۴۸ – ۳۸۲۰۹۷۴۹ و یا با شماره همراه ۰۹۱۳۳۵۸۰۷۰۴تماس حاصل فرمایند .

لازم به ذکز ثبت نام رشته های ذکز شده به صورت برخص از طریق پرتال تثاد سایت موسسه دارالعلم امکان پذیر میباشد.

 

اطلاعیه تاریخ ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی سراسری بهمن ماه سال ۱۴۰۰ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی

براساس مصوبات بیست و هفتمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ مقرر گردید برای ظرفیت‌های خالی مانده رشته‌محل‌هایی که در مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۰ تکمیل نگردیده، پذیرش براساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) برای نوبت بهمن ماه صورت گیرد.

لذا به اطلاع متقاضیان ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در این مرحله می‌رساند، ثبت‌نام و انتخاب رشته به صورت اینترنتی از روز یکشنبه ۱۴/۰۹/۱۴۰۰ آغاز و تا روز شنبه ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ ادامه خواهد داشت. لازم به توضیح است دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دوره مذکور همزمان با شروع ثبت نام از روز یکشنبه ۱۴/۰۹/۱۴۰۰ از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس خواهد بود.

 

اطلاعیه تاریخ ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی کاردانی به کارشناسی نا پیوسته بهمن ماه سال ۱۴۰۰ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی

براساس مصوبات بیست و هفتمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ مقرر گردید برای ظرفیت‌های خالی مانده رشته‌محل‌هایی که در آزمون کاردانی به کارشناسی نا پیوسته سال ۱۴۰۰ تکمیل نگردیده، پذیرش براساس سوابق تحصیلی (معدل کاردانی) برای نوبت بهمن ماه صورت گیرد.

لذا به اطلاع متقاضیان ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در این مرحله می‌رساند، ثبت‌نام و انتخاب رشته به صورت اینترنتی از روز سه‌شنبه ۱۶/۰۹/۱۴۰۰ آغاز و تا روز دوشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ ادامه خواهد داشت. لازم به توضیح است اطلاعیه تکمیلی به همراه جداول رشته‌های تحصیلی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی همزمان با شروع ثبت‌نام از روز سه شنبه ۱۶/۰۹/۱۴۰۰ از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.

ممکن است بپسندید...