پیام تبریک سالروز آزاد سازی خرمشهر و عید سعید فطر

Print Friendly, PDF & Email

در پیام مشترک معاون فرهنگی و روابط عمومی موسسه آموزش عالی دارالعلم آمده است:

فتح خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزش های اسلامی است. امام خمینی (ره)
سوم خرداد، یادآور دلاور مردی و ایثار شهیدان، استقامت و پایداری ملت ایران، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان ارتش اسلام و اوج خداباوری است و آزادی خرمشهر نمادی از وحدت، همبستگی ملی و حضور شجاعانه مردم در عرصه‌ دفاع از تمامیت ارضی کشور بود.یاد و خاطره شهدای خونین شهر را گرامی می‌داریم و از خداوند متعال حفظ و حراست از این کیان پرمهر که آغشته به خون جوانان این سرزمین شده است را عاجزانه خواستاریم.
عید فطر تحفه خداوند به مؤمنانی است که با سلاح روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته اند. روز شادمانی پرهیزگارانی است که با برچیدن زنجیر تعلقات مادی و مهار خواهش‌های نفسانی خویش درخواست توبه و بازگشت‌شان به درگاه خداوند یکتا مقبول افتاده و طلیعه ماه شوال، پرهیزگاران را در جشن عبادت و امساک به همخوانی می‌خواند تا خدای را شاکر شوند.
بدین وسیله ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان جهان، حماسه سوم خرداد و عید سعید فطر را محضر تمامی مؤمنین درگاه الهی به‌‌ویژه جامعه اساتید ،دانشجویی و کارمندان موسسه آموزش عالی دارالعلم تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند سبحان، سلامتی و توفیق همگان را مسئلت داریم.

ممکن است بپسندید...